• درس: علوم تجربی
  • پایه: دوم ابتدایی
  • سال برگزاری:1392
  • تعداد صفحه: 4
  • تعداد سوال: 30
  • نوع فایل: pdf
  • حجم فایل: 540 کیلوبایت
حواستون باشه:

لطفا قبل از دانلود آزمون پایانی علوم تجربی پایه دوم ابتدایی سال 92توضیحات زیر را بخوانید. آزمون پایانی علوم تجربی پایه دوم ابتدایی سال 92 در انواع مختلف سوال و منطبق بر کتاب درسی جدیدالتالیف با کیفیت بالا توسط اساتید محترم نوشته شده است. در این نوع سوال همه مباحث علوم تجربی پایه دوم ابتدایی مورد توجه واقع شده است . موفقیت در این نمونه  سوال به منزله یادگیری علوم تجربی پایه دوم ابتدایی می باشد.

با توجه به اهمیت درس علوم تجربی پایه دوم ابتدایی نمونه سوال های فصل به فصل و کلی و نوبت اول ( دی ماه ) و نوبت دوم ( خرداد ماه ) تالیف شده است . کار کردن با این مجموعه می تواند شما را به تبحر و آمادگی کامل در درس علوم تجربی پایه دوم ابتدایی برساند .

این نمونه آزمون هم مخصوص آزمون در کلاس برای مدرسین گرامی می باشد همچنین هر دانش آموز می تواند با داشتم آمادگی کامل از آزمون پایانی علوم تجربی پایه دوم ابتدایی سال 92 استفاده کند.

معرفی کامل : بسته آموزشی آزمون پایانی علوم تجربی پایه دوم ابتدایی سال 92 مطابق با آخرین تغییرات کتاب درسی که به صورت سوالات چهار گزینه ای طبقه بندی شده تالیف شده است.

مباحث کتاب علوم

زنگ علوم ، هوای سالم آب سالم ، زندگی ما و گردش زمین ، پیام رمز را پیدا کن ، اگر تمام شود، بسازیم و لذت ببریم ، سرگذشت دانه ، من رشد می کنم ، برای جنبش آماده شویم ، بعد از جشن ، از گذشته تا آینده

پیشنهاد ویژه

برای باز کردن فایل از نرم افزار pdf استفاده کنید.

شایان ذکر است با توجه به اینکه سایت انجمن علم از هاست اختصاصی استفاده می نماید لذا فایل آزمون پایانی علوم تجربی پایه دوم ابتدایی سال 92 با لینک مستقیم و با حداکثر سرعت دانلود در اختیار شما کاربران محترم قرار می گیرد.

در اینجا می توانید به رایگان اقدام به دانلود آزمون پایانی علوم تجربی پایه دوم ابتدایی سال 92  مطابق با آخرین تغییرات کتاب درس علوم تجربی پایه دوم ابتدایی کنید.

0 پاسخ

پاسخ دهید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
مشارکت رایگان.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *