• درس: ریاضی
  • پایه: نهم
  • ویرایش:1396
  • تعداد صفحه:3
  • تعداد سوال: 19
  • پاسخنامه: ندارد
  • نوع فایل: pdf
حواستون باشه:

دانلود نمونه سوال فصل یک و دوم درس ریاضی سال نهم متوسطه مدرسه ی ظفر

لطفا قبل از دانلود نمونه سوال فصل یک و دوم درس ریاضی سال نهم متوسطه مدرسه ی ظفر توضیحات زیر را بخوانید. نمونه سوال بهمن ماه درس ریاضی سال نهم متوسطه مدرسه ی ظفر در انواع مختلف سوال و منطبق بر کتاب درسی جدیدالتالیف با کیفیت بالا توسط آقای محسن فاتحی نوشته شده است. در این نوع سوال همه مباحث  بهمن ماه درس ریاضی سال نهم متوسطه مدرسه ی ظفر مورد توجه واقع شده است .

دانلود نمونه سوال فصل یک و دوم درس ریاضی سال نهم متوسطه مدرسه ی ظفر

با توجه به اهمیت درس درس ریاضی سال نهم متوسطه نمونه سوال های فصل به فصل و کلی و نوبت اول ( دی ماه ) و نوبت دوم ( خرداد ماه ) تالیف شده است . کار کردن با این مجموعه می تواند شما را به تبحر و آمادگی کامل در درس ریاضی نهم متوسطه برساند .

این نمونه سوال هم مخصوص آزمون در کلاس برای مدرسین گرامی می باشد همچنین هر دانش آموز می تواند با داشتم آمادگی کامل از نمونه سوال خرداد ماه درس ریاضی نهم متوسطه استفاده کند.

معرفی کامل :بسته آموزشی نمونه سوال فصل یک و دوم درس ریاضی سال نهم متوسطه مدرسه ی ظفر مطابق با آخرین تغییرات کتاب درسی که در 5 نوع سوال طبقه بندی شده تالیف شده است.

سوالات صحیح و غلط + سوالات چهارگزینه ای + سوالات کامل کنید + سوالات کوتاه پاسخ + سوالات تشریحی

نکته 1

شايان ذكر است با توجه به اينكه سايت انجمن علم از هاست اختصاصي استفاده مي نمايد لذا فایل نمونه سوال خرداد ماه درس ریاضی نهم متوسطه  با لينك مستقيم و با حداكثر سرعت دانلود در اختيار شما كاربران محترم قرار مي گيرد.

نکته 2

در اینجا می توانید به رایگان اقدام به دانلود نمونه سوال خرداد ماه درس ریاضی نهم متوسطه مطابق با آخرین تغییرات کتاب درس ریاضی هشتم متوسطه کنید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *