• عنوان: ضرب مقسوم و مقسوم علیه در یک عدد
  • درس: ریاضی
  • پایه: ششم ابتدایی
  • نوع محتوا: فیلم
  • حجم فایل:6/12 مگابایت
  • زمان: 8:20 دقیقه
  • نوع فایل: mp4
توجه

لطفا قبل از دانلود فیلم آموزشی ضرب مقسوم و مقسوم علیه در یک عدد فصل سوم ریاضی ششم ابتدایی توضیحات زیر را بخوانید. بسته آموزشی فیلم آموزشی مبحث عمود و موازی درس ریاضی پایه ششم ابتدایی در قسمتهای دقیق و کامل منطبق بر کتاب درسی، با کیفیتی ممتاز و بی نظیر توسط اساتید برتر تدریس شده است.

معرفی کامل : بسته دانلود فیلم آموزشی ضرب مقسوم و مقسوم علیه در یک عدد فصل سوم ریاضی ششم ابتدایی مطابق با آخرین تغییرات کتاب درسی تدریس شده است.

کتاب ریاضی پایه ششم ابتدایی در هفت فصل کامل برای دانش آموزان ارائه شده است . این کتاب شامل دو بخش کلی حساب و هندسه می باشد. فصل سوم مربوط یه اعداد اعشاری است که دارای بخش های زیر است : یادآوری ، یادآوری ضرب و تقسیم ، تقسیم عدد اعشاری بر عدد طبیعی ، تقسیم یک عدد بر عدد اعشاری

توجه

اگر فیلم بالا را به صورت آنلاین نمی توانید نگاه کنید نرم افزار the kmplayer را دانلود و بر روی کامپیوترتان نصب نمایید تا از این به بعد فیلم ها را به صورت آنلاین تماشا کنید

توجه

قابل استفاده برای : دانش آموزان اولیا و آموزگاران پایه ششم ابتدایی

نکته 1

شايان ذكر است با توجه به اينكه سايت انجمن علم از هاست اختصاصي استفاده مي نمايد لذا فایل دانلود فیلم آموزشی ضرب مقسوم و مقسوم علیه در یک عدد فصل سوم ریاضی ششم ابتدایی با لينك مستقيم و با حداكثر سرعت دانلود در اختيار شما كاربران محترم قرار مي گيرد.

نکته 2

در اینجا می توانید به رایگان اقدام به دانلود دانلود فیلم آموزشی ضرب مقسوم و مقسوم علیه در یک عدد فصل سوم ریاضی ششم ابتدایی مطابق با آخرین تغییرات کتاب درس ریاضی پایه چهارم ابتدایی کنید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *