• درس: ریاضی
  • پایه: سوم ابتدایی
  • تعداد صفحه:2
  • تعداد سوال: 15
  • پاسخنامه: ندارد
  • نوع فایل: pdf
  • حجم فایل :1770 کیلو بایت
حواستون باشه:

لطفا قبل از دانلود آزمون پایانی (نوبت دوم ) ریاضی پایه سوم ابتدایی توضیحات زیر را بخوانید. آزمون پایانی (نوبت دوم ) ریاضی پایه سوم ابتدایی  در انواع مختلف سوال و منطبق بر کتاب درسی جدیدالتالیف با کیفیت بالا توسط اساتید برترنوشته شده است. در این نوع سوال همه مباحث ریاضی پایه سوم ابتدایی  مورد توجه واقع شده است . موفقیت در این نمونه  سوال به منزله یادگیری ریاضی پایه سوم ابتدایی می باشد.

با توجه به اهمیت درس ریاضی پایه سوم ابتدایی نمونه سوال های فصل به فصل و کلی و نوبت اول ( دی ماه ) و نوبت دوم ( خرداد ماه ) تالیف شده است . کار کردن با این مجموعه می تواند شما را به تبحر و آمادگی کامل در درس ریاضی پایه سوم ابتدایی برساند .

این نمونه آزمون هم مخصوص آزمون در کلاس برای مدرسین گرامی می باشد همچنین هر دانش آموز می تواند با داشتم آمادگی کامل از آزمون پایانی (نوبت دوم ) ریاضی پایه سوم ابتدایی استفاده کند.

معرفی کامل : بسته آموزشی آزمون پایانی (نوبت دوم ) ریاضی پایه سوم ابتدایی مطابق با آخرین تغییرات کتاب درسی که در 3 نوع سوال طبقه بندی شده تالیف شده است.

مباحث ریاضی پایه سوم ابتدایی

فصل اول الگو ها ، فصل دوم : عددهای چهار رقمی ، فصل سوم : عددهای کسری ، فصل چهارم: ضرب و تقسیم ، فصل پنجم : محیط و مساحت ، فصل ششم : جمع و تفریق ، فصل هفتم : آمار و احتمال ، فصل هشتم :ضرب عددها

توجه

برای باز کردن فایل از نرم افزار pdf reader استفاده کنید

نکته 1

شايان ذكر است با توجه به اينكه سايت انجمن علم از هاست اختصاصي استفاده مي نمايد لذا فایل آزمون پایانی (نوبت دوم ) ریاضی پایه سوم ابتدایی  با لينك مستقيم و با حداكثر سرعت دانلود در اختيار شما كاربران محترم قرار مي گيرد.

نکته 2

در اینجا می توانید به رایگان اقدام به دانلود آزمون پایانی (نوبت دوم ) ریاضی پایه سوم ابتدایی مطابق با آخرین تغییرات کتاب درس ریاضی پایه سوم ابتدایی کنید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *