• درس: عربی
  • پایه: دهم
  • رشته: ریاضی و تجربی

    محتوای لیست اینجا میرود

  • مولف: خانم سهیل مقدم
  • سال برگزاری:1396
  • تعداد صفحه: 4
  • تعداد سوال: 18
  • پاسخنامه: دارد
  • نوع فایل: pdf
حواستون باشه:

دانلود نمونه سوال خرداد ماه 96 درس عربی سال دهم ریاضی و تجربی مدرسه سرای دانش فلسطین

لطفا قبل از دانلود نمونه سوال خرداد ماه 96 درس عربی سال دهم ریاضی و تجربی مدرسه سرای دانش فلسطین توضیحات زیر را بخوانید. نمونه سوال عربی دهم متوسطه دوره دوم در انواع مختلف سوال و منطبق بر کتاب درسی جدیدالتالیف با کیفیت بالا به همراه پاسخنامه تشریحی توسط خانم سهیل مقدم نوشته شده است. در این نوع سوال همه مباحث عربی پایه دهم مورد توجه واقع شده است . موفقیت در این نمونه  سوال به منزله یادگیری قسمت های مهم درس عربی می باشد.

دانلود نمونه سوال خرداد ماه 96 درس عربی سال دهم ریاضی و تجربی مدرسه سرای دانش فلسطین

با توجه به اهمیت درس عربی دهم متوسطه دوره دوم نمونه سوال های فصل به فصل و کلی و نوبت اول ( دی ماه ) و نوبت دوم ( خرداد ماه ) تالیف شده است . کار کردن با این مجموعه می تواند شما را به تبحر و آمادگی کامل در درس عربی دهم برساند .

این نمونه سوال هم مخصوص تدریس در کلاس برای مدرسین گرامی می باشد همچنین هر دانش آموز می تواند با توجه به خود آموز بودن جزوه از جزوه عادی هفتم متوسطه استفاده کند.

معرفی کامل : بسته آموزشی نمونه سوال خرداد ماه 96 درس عربی سال دهم ریاضی و تجربی مدرسه سرای دانش فلسطین به همراه پاسخنامه تشریحی مطابق با آخرین تغییرات کتاب درسی که در 5 نوع سوال طبقه بندی شده تالیف شده است.

سوالات صحیح و غلط + سوالات چهارگزینه ای + سوالات کامل کنید + سوالات کوتاه پاسخ + سوالات تشریحی

پیشنهاد ویژه

معلمان عزیز می توانند با ثبت سفارش نسخه چاپی و به تعداد دانش آموزان کلاس از تخفیفات ویژه انجمن علم آموز استفاده کنند.

نکته 1

شايان ذكر است با توجه به اينكه سايت انجمن علم از هاست اختصاصي استفاده مي نمايد لذا فایل دانلود نمونه سوال خرداد ماه 96 درس عربی سال دهم ریاضی و تجربی سرای دانش فلسطین  با لينك مستقيم و با حداكثر سرعت دانلود در اختيار شما كاربران محترم قرار مي گيرد.

نکته 2

در اینجا می توانید به رایگان اقدام به  دانلود نمونه سوال خرداد ماه 96 درس عربی سال دهم ریاضی و تجربی سرای دانش فلسطین مطابق با آخرین تغییرات کتاب درس عربی دهم متوسطه کنید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *