تفکر و سبک زندگی
  • مولف : اساتید برتر
  • ویرایش : 1395
  • نوع سوال: فصل به فصل
  • تعداد صفحه : 32 صفحه
  • تعداد سوال: 152
  • شامل : سوالات صحیح و غلط + سوالات چهارگزینه ای + سوالات کامل کنید + سوالات کوتاه پاسخ + سوالات تشریحی
  • نوع فایل: pdf
  • حجم:431 کیلو بایت
حواستون باشه:

لطفا قبل از دانلود نمونه سوالات پایانی درس تفکر و سبک زندگی پایه هفتم متوسطه ماه توضیحات زیر را بخوانید. نمونه سوالات پایانی درس تفکر و سبک زندگی پایه هفتم متوسطه در انواع مختلف سوال و منطبق بر کتاب درسی جدیدالتالیف با کیفیت بالا توسط اساتید برتر نوشته شده است. در این نوع سوال همه مباحث  تفکر و سبک زندگی پایه هفتم مورد توجه واقع شده است . موفقیت در این نمونه  سوال به منزله یادگیری تفکر و سبک زندگی پایه هفتم می باشد.

شناسنامه آزمون:

با توجه به اهمیت درس نمونه سوالات پایانی درس تفکر و سبک زندگی پایه هفتم متوسطه نمونه سوال های فصل به فصل و کلی و نوبت اول ( دی ماه ) و نوبت دوم ( خرداد ماه ) تالیف شده است . کار کردن با این مجموعه می تواند شما را به تبحر و آمادگی کامل در درس تفکر و سبک زندگی پایه هفتم برساند .

این نمونه سوال هم مخصوص آزمون در کلاس برای مدرسین گرامی می باشد همچنین هر دانش آموز می تواند با داشتم آمادگی کامل از نمونه سوالات پایانی درس تفکر و سبک زندگی پایه هفتم متوسطه استفاده کند.

معرفی کامل : بسته آموزشی نمونه سوالات پایانی درس تفکر و سبک زندگی پایه هفتم متوسطه مطابق با آخرین تغییرات کتاب درسی که در 5 نوع سوال طبقه بندی شده تالیف شده است.

مباحث آزمون

اراده و ایمان، ایجاد ارتباط موثر با دانش آموزان، تدوین هدف، ایمان به خود، مشاهده ، کارگروهی، یادگیری آداب و معاشرت، اولویت بندی در کارها، مهارت های رفتاری فردی، نظر سنجی ، خودآگاهی، تفکر، آداب رسوم مردم ایران، فیش های گزارش نویسی

برای باز کردن فایل از نرم افزار pdf استفاده کنید.

نکته 1

شايان ذكر است با توجه به اينكه سايت انجمن علم از هاست اختصاصي استفاده مي نمايد لذا فایل آ نمونه سوالات پایانی درس تفکر و سبک زندگی پایه هفتم متوسطه با لينك مستقيم و با حداكثر سرعت دانلود در اختيار شما كاربران محترم قرار مي گيرد.

نکته 2

در اینجا می توانید به رایگان اقدام به دانلود نمونه سوالات پایانی درس تفکر و سبک زندگی پایه هفتم متوسطه مطابق با آخرین تغییرات کتاب درس  تفکر و سبک زندگی پایه هفتم کنید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *