• درس: ریاضی
  • پایه: هشتم
  • ویرایش:1394
  • تعداد صفحه: 2
  • تعداد سوال: 21
  • پاسخنامه: ندارد
  • نوع فایل: pdf
حواستون باشه:

دانلود نمونه سوال درس ریاضی هشتم متوسطه مدرسه ی شهید یمینی

لطفا قبل ازدانلود نمونه سوال درس ریاضی هشتم متوسطه مدرسه ی شهید یمینی توضیحات زیر را بخوانید.

دانلود نمونه سوال درس ریاضی هشتم متوسطه مدرسه ی شهید یمینی در انواع مختلف سوال و منطبق بر کتاب درسی جدیدالتالیف با کیفیت بالا توسط گروه ریاضی مدرسه ی شهید یمینی نوشته شده است. در این نوع سوال همه مباحث ریاضی هشتم مورد توجه واقع شده است . موفقیت در این نمونه  سوال به منزله یادگیری ریاضی هشتم می باشد.

دانلود نمونه سوال درس ریاضی هشتم متوسطه مدرسه ی شهید یمینی

با توجه به اهمیت درس ریاضی هشتم متوسطه نمونه سوال های فصل به فصل و کلی و نوبت اول ( دی ماه ) و نوبت دوم ( خرداد ماه ) تالیف شده است . کار کردن با این مجموعه می تواند شما را به تبحر و آمادگی کامل در درس ریاضی هشتم متوسطه برساند .

این نمونه سوال هم مخصوص آزمون در کلاس برای مدرسین گرامی می باشد همچنین هر دانش آموز می تواند با داشتم آمادگی کامل از نمونه سوال خرداد ماه درس ریاضی هشتم متوسطه استفاده کند.

معرفی کامل :بسته آموزشی نمونه سوال خرداد ماه درس ریاضی هشتم متوسطه مطابق با آخرین تغییرات کتاب درسی که در 5 نوع سوال طبقه بندی شده تالیف شده است.

سوالات صحیح و غلط + سوالات چهارگزینه ای + سوالات کامل کنید + سوالات کوتاه پاسخ + سوالات تشریحی

نکته 1

شايان ذكر است با توجه به اينكه سايت انجمن علم از هاست اختصاصي استفاده مي نمايد لذا فایل نمونه سوال خرداد ماه درس ریاضی هشتم متوسطه  با لينك مستقيم و با حداكثر سرعت دانلود در اختيار شما كاربران محترم قرار مي گيرد.

نکته 2

در اینجا می توانید به رایگان اقدام به دانلود نمونه سوال خرداد ماه درس ریاضی هشتم متوسطه مطابق با آخرین تغییرات کتاب درس ریاضی هشتم متوسطه کنید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *