آمار و احتمال یازدهم
  • مولف : ملاسعیدی
  • ویرایش : 1396
  • نوع جزوه : عادی
  • تعداد صفحه : 14 صفحه
  • تعداد فصل ها: 1
  • شامل : درس نامه کامل+ مثال حل شده+ تمرین حل شده
  • نوع فایل: pdf
  • حجم:9.23mb
حواستون باشه:

لطفا قبل از دانلود جزوه درس اول فصل دوم درس آمار و احتمال پایه یازدهم رشته ریاضی و فیزیک توضیحات زیر را بخوانید. مجموعه آموزشی جزوه درس اول فصل دوم درس آمار و احتمال پایه یازدهم رشته ریاضی و فیزیک در قسمتهای دقیق و کامل منطبق بر کتاب درسی، با کیفیتی ممتاز و بی نظیر توسط اساتید برتر نوشته شده و بعلاوه شامل فعالیت های دانش آموز محور و پاسخنامه فعالیت ها است. هر فصل شامل 1 بخش می باشد.

شناسنامه جزوه:

با توجه به تاثیر گذاری درس آمار و احتمال در مقطع متوسطه دوم و کنکور ما برای شما پایه یازدهمی ها در یک جزوه تمام فرمول های پایه یازدهم را اماده کرده ایم. برای موفقیت در آزمون های پایانی و آزمون های سراسری کنکور داشتن منبع قوی درس آمارو احتمال یازدهم میتونه به شما در امتحانات کمک زیادی کنه و موفقیت های بیشتری کسب می تونید کسب کنید.

این جزوه هم مخصوص تدریس در کلاس برای مدرسین گرامی می باشد همچنین هر دانش آموز می تواند با توجه به خود آموز بودن جزوه از جزوه درس اول فصل دوم درس آمار و احتمال پایه یازدهم رشته ریاضی و فیزیک استفاده کند.

معرفی کامل : بسته آموزشی جزوه درس اول فصل دوم درس آمار و احتمال پایه یازدهم رشته ریاضی و فیزیک مطابق با آخرین تغییرات کتاب درسی که در1 درس طبقه بندی شده تالیف شده است.

مباحث جزوه

مبانی احتمال، آمار ، علم احتمال، فضای نمونه ای ، برآمد، پیشامد، اجتماع و اشتراک و تفاضل و متمم پیشامد، پیشامدهای ناسازگار، پیشامدهای سازگار، اصول احتمال، قضیه های احتمال

برای باز کردن فایل از نرم افزار pdf استفاده کنید.

نکته 1

شايان ذكر است با توجه به اينكه سايت انجمن علم از هاست اختصاصي استفاده مي نمايد لذا فایل جزوه درس اول فصل دوم درس آمار و احتمال پایه یازدهم رشته ریاضی و فیزیک با لينك مستقيم و با حداكثر سرعت دانلود در اختيار شما كاربران محترم قرار مي گيرد.

نکته 2

در اینجا می توانید به رایگان اقدام به دانلود جزوه درس اول فصل دوم درس آمار و احتمال پایه یازدهم رشته ریاضی و فیزیک مطابق با آخرین تغییرات کتاب درس آمار و احتمال پایه یازدهم کنید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *