جزوه دین و زندگی 2
  • عنوان: جزوه درس به درس دین و زندگی 2 پایه یازدهم
  • ویرایش: 1396
  • تعداد صفحه: 31 صفحه
  • نوع جزوه : عادی
  • شامل : مثال حل شده+ تمرین حل شده
  • حجم فایل: 6667 kb
  • نوع فایل: pdf
حواستون باشه:

لطفا قبل از دانلود جزوه درس به درس دین و زندگی 2 پایه یازدهم توضیحات زیر را بخوانید. مجموعه آموزشی جزوه درس به درس دین و زندگی 2 پایه یازدهم در قسمتهای دقیق و کامل منطبق بر کتاب درسی، با کیفیتی ممتاز و بی نظیر توسط قاسم مندوانی نوشته شده و بعلاوه شامل فعالیت های دانش آموز محور و پاسخنامه فعالیت ها است. هر فصل شامل 7 بخش می باشد.

شناسنامه جزوه:

با توجه به تاثیر گذاری درس دین و زندگی 2 در مقطع متوسطه دوم و کنکور ما برای شما پایه یازدهمی ها در یک جزوه تمام فرمول های پایه یازدهم را اماده کرده ایم. برای موفقیت در آزمون های پایانی و آزمون های سراسری کنکور داشتن منبع قوی درس دین و زندگی 2 پایه یازدهم میتونه به شما در امتحانات کمک زیادی کنه و موفقیت های بیشتری کسب می تونید کسب کنید.

این جزوه هم مخصوص تدریس در کلاس برای مدرسین گرامی می باشد همچنین هر دانش آموز می تواند با توجه به خود آموز بودن جزوه از جزوه درس به درس دین و زندگی 2 پایه یازدهم استفاده کند.

معرفی کامل : بسته آموزشی جزوه درس به درس دین و زندگی 2 پایه یازدهم مطابق با آخرین تغییرات کتاب درسی که در2 درس طبقه بندی شده تالیف شده است.

مباحث جزوه

هدایت الهی، نیازهای طبیعی و غریزی، شناخت هدف زندگی، درک آینده خویش، ویژگی های همه جانبه نیازها، تداوم هدایت، دین، فطرت انسان، ایمان قلبی، ختم نبوت، نیازهای ثابت و نیاز های متغیر، معجزه جاویدان، آیت و معجزه، مخالفان غیر الهی بودن کتاب خدا، اعجاز قرآن کریم، اعجاز محتوایی، مسئولیت های پیامبر، تعلیم و تبیین قرآن کریم، ضرورت تشکیل حکومت اسلامی، پذیرش ولایت الهی و نفی طاغوت ، ولایت و هدایت معنوی، عصمت، دانش و استدلال، امامت تداوم رسالت، مرجعیت دینی ، اولی الامر، ثقلین، حجت البلاغ، حجه الوداع، پیوایان اسوه، بیت المال مسلمانان، امیر المومنین، وضعیت فرهنگی و اقتصادی بعد از رحلت پیامبر

نکته 1

شايان ذكر است با توجه به اينكه سايت انجمن علم از هاست اختصاصي استفاده مي نمايد لذا فایل جزوه درس به درس دین و زندگی 2 پایه یازدهم با لينك مستقيم و با حداكثر سرعت دانلود در اختيار شما كاربران محترم قرار مي گيرد.

نکته 2

در اینجا می توانید به رایگان اقدام به دانلود جزوه درس به درس دین و زندگی 2 پایه یازدهم مطابق با آخرین تغییرات کتاب درس دین و زندگی 2 پایه یازدهم کنید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *