جزوه علوم هفتم
  • مولف : حسین مردی
  • ویرایش : 1395
  • نوع جزوه : عادی
  • تعداد صفحه :46 صفحه
  • شامل : درس نامه کامل+ مثال حل شده+ تمرین حل شده
  • نوع فایل: pdf
  • حجم:6.5mb
حواستون باشه:

لطفا قبل از دانلود جزوه علوم تجربی پایه هفتم متوسطه اول توضیحات زیر را بخوانید. مجموعه آموزشی جزوه کامل علوم تجربی پایه هفتم رشته ریاضی و فیزیک در قسمتهای دقیق و کامل منطبق بر کتاب درسی، با کیفیتی ممتاز و بی نظیر توسط اساتید برتر نوشته شده و بعلاوه شامل فعالیت های دانش آموز محور و پاسخنامه فعالیت ها است. هر فصل شامل 1 بخش می باشد.

شناسنامه جزوه:

با توجه به تاثیر گذاری درس علوم تجربی در مقطع متوسطه اول ما برای شما پایه هفتمی ها در یک جزوه تمام فرمول های پایه یازدهم را اماده کرده ایم. برای موفقیت در آزمون های پایانی و آزمون های مدارس خاص داشتن منبع قوی درس علوم تجربی پایه هفتم میتونه به شما در امتحانات کمک زیادی کنه و موفقیت های بیشتری کسب می تونید کسب کنید.

این جزوه هم مخصوص تدریس در کلاس برای مدرسین گرامی می باشد همچنین هر دانش آموز می تواند با توجه به خود آموز بودن جزوه از جزوه کامل علوم تجربی پایه هفتم متوسطه اول استفاده کند.

معرفی کامل : بسته آموزشی جزوه کامل علوم تجربی پایه هفتم متوسطه مطابق با آخرین تغییرات کتاب درسی که در1 درس طبقه بندی شده تالیف شده است.

برای باز کردن فایل از نرم افزار pdf استفاده کنید.

نکته 1

شايان ذكر است با توجه به اينكه سايت انجمن علم از هاست اختصاصي استفاده مي نمايد لذا فایل جزوه علوم تجربی کامل پایه هفتم متوسطه اول با لينك مستقيم و با حداكثر سرعت دانلود در اختيار شما كاربران محترم قرار مي گيرد.

نکته 2

در اینجا می توانید به رایگان اقدام به دانلود جزوه علوم تجربی کامل پایه هفتم متوسطه اول مطابق با آخرین تغییرات کتاب درس آمار و احتمال پایه یازدهم کنید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *