دفاعی نهم جزوه
  • مولف: اساتید برتر
  • ویرایش: 1397
  • نوع جزوه:عادی
  • تعداد صفحه: 12
  • تعداد فصل: 12 فصل
  • تعداد بخش: سه بخش
  • شامل : درس نامه عادی + نمونه سوالات کامل
  • حجم:874 کیلو بایت
حواستون باشه:

لطفا قبل از دانلود جزوه کامل درس آمادگی دفاعی نهم متوسطه اول توضیحات زیر را بخوانید. مجموعه آموزشی جزوه کامل درس آمادگی دفاعی نهم متوسطه در قسمتهای دقیق و کامل منطبق بر کتاب درسی، با کیفیتی ممتاز و بی نظیر توسط اساتید برتر نوشته شده و بعلاوه شامل فعالیت های دانش آموز محور و پاسخنامه فعالیت ها است. هر فصل شامل 1بخش می باشد.

شناسنامه جزوه:

با توجه به تاثیر گذاری درس آمادگی دفاعی در مقطع متوسطه اول ما برای شما پایه نهمی ها در یک جزوه تمام فرمول های پایه نهم را اماده کرده ایم. برای موفقیت در آزمون های پایانی داشتن منبع قوی درس آمادگی دفاعی پایه نهم میتونه به شما در امتحانات کمک زیادی کنه و موفقیت های بیشتری کسب می تونید کسب کنید.

این جزوه هم مخصوص تدریس در کلاس برای مدرسین گرامی می باشد همچنین هر دانش آموز می تواند با توجه به خود آموز بودن جزوه از جزوه کامل درس آمادگی دفاعی نهم متوسطه استفاده کند.

معرفی کامل : بسته آموزشی جزوه کامل درس آمادگی دفاعی نهم متوسطه اول مطابق با آخرین تغییرات کتاب درسی که در 12 فصل طبقه بندی شده تالیف شده است.

سرفصلهای جزوه کامل درس آمادگی دفاعی نهم متوسطه

امنیت و تهدید، تهاجم و دفاع، انقلاب اسلامی و تداوم نهضت عاشورا، دوران دفاع مقدس، بسیج مدرسه عشق، مردان مبارز و زنان قهرمان، پدافند غیر عامل، جنگ نرم، نظام جمع و جنگ افزار شناسی، آمادگی در برابر زلزله، ایمنی در برابر زلزله، در زمان وقوع و بعد از زلزله باید چه کار کرد؟

برای باز کردن فایل از نرم افزار pdf استفاده کنید

نکته 1

شايان ذكر است با توجه به اينكه سايت انجمن علم از هاست اختصاصي استفاده مي نمايد لذا فایل جزوه کامل درس آمادگی دفاعی نهم متوسطه با لينك مستقيم و با حداكثر سرعت دانلود در اختيار شما كاربران محترم قرار مي گيرد.

نکته 2

در اینجا می توانید به رایگان اقدام به دانلود جزوه کامل درس آمادگی دفاعی نهم متوسطه مطابق با آخرین تغییرات کتاب درس آمادگی دفاعی پایه نهم کنید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *