ریاضی هفتم خرداد
  • مولف : اساتید برتر
  • ویرایش : 1395
  • نوع سوال: پایانی
  • تعداد صفحه : 4 صفحه
  • تعداد سوال: 18
  • شامل : سوالات صحیح و غلط + سوالات چهارگزینه ای + سوالات کامل کنید + سوالات کوتاه پاسخ + سوالات تشریحی
  • نوع فایل: pdf
  • حجم:536 کیلو بایت
حواستون باشه:

لطفا قبل از دانلود آزمون پایانی ریاضی هفتم متوسطه اول خرداد ماه توضیحات زیر را بخوانید. آزمون پایانی ریاضی هفتم متوسطه اول خرداد ماه  در انواع مختلف سوال و منطبق بر کتاب درسی جدیدالتالیف با کیفیت بالا توسط اساتید برتر نوشته شده است. در این نوع سوال همه مباحث  ریاضی هفتم متوسطه اول خرداد ماه مورد توجه واقع شده است . موفقیت در این نمونه  سوال به منزله یادگیری ریاضی هفتم متوسطه می باشد.

شناسنامه آزمون:

با توجه به اهمیت درس ریاضی هفتم متوسطه اول در خرداد ماه نمونه سوال های فصل به فصل و کلی و نوبت اول ( دی ماه ) و نوبت دوم ( خرداد ماه ) تالیف شده است . کار کردن با این مجموعه می تواند شما را به تبحر و آمادگی کامل در درس ریاضی هفتم برساند .

این آزمون هم مخصوص آزمون در کلاس برای مدرسین گرامی می باشد همچنین هر دانش آموز می تواند با داشتم آمادگی کامل از آزمون پایانی ریاضی هفتم متوسطه اول خرداد ماه استفاده کند.

معرفی کامل : بسته آموزشی آزمون پایانی ریاضی هفتم متوسطه اول خرداد ماه مطابق با آخرین تغییرات کتاب درسی که در 5 نوع سوال طبقه بندی شده تالیف شده است.

مباحث آزمون

شمارنده های یک عدد، اعداد صحیح ، اعداد منفی ومثبت، محاسبه درصد، نمودار میله ای، نمودار خط شکسته، نمودار دایره ای، نمودار تصویری، روش های حل مسئله، جمع و تفریق اعداد صحیح، جبر و معادله، ساده کردن جمله های متشابه، تبدیلهای هندسی، محاسبه حجم و مساحت اشکال هندسی، بردار و مختصات و انتقال، درصد و محاسبه، آمار، احتمال، توان و جذر ، مجذور و مکعب

برای باز کردن فایل از نرم افزار pdf استفاده کنید.

نکته 1

شايان ذكر است با توجه به اينكه سايت انجمن علم از هاست اختصاصي استفاده مي نمايد لذا فایل آزمون پایانی ریاضی هفتم متوسطه اول خرداد ماه  با لينك مستقيم و با حداكثر سرعت دانلود در اختيار شما كاربران محترم قرار مي گيرد.

نکته 2

در اینجا می توانید به رایگان اقدام به دانلود آزمون پایانی ریاضی هفتم متوسطه اول خرداد ماه مطابق با آخرین تغییرات کتاب درس ریاضی هفتم کنید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *