عربی هشتم
  • مولف : محسن عباسی
  • ویرایش : 1396
  • نوع جزوه : عادی
  • تعداد صفحه : 21 صفحه
  • شامل : درس نامه کامل+ مثال حل شده+ تمرین حل شده
  • نوع فایل: pdf
  • حجم:16.1mb
حواستون باشه:

لطفا قبل از دانلود جزوه عربی پایه هشتم متوسطه اول توضیحات زیر را بخوانید. مجموعه آموزشی جزوه درس اول فصل دوم درس آمار و احتمال پایه یازدهم رشته ریاضی و فیزیک در قسمتهای دقیق و کامل منطبق بر کتاب درسی، با کیفیتی ممتاز و بی نظیر توسط اساتید برتر نوشته شده و بعلاوه شامل فعالیت های دانش آموز محور و پاسخنامه فعالیت ها است. هر فصل شامل 1 بخش می باشد.

شناسنامه جزوه:

با توجه به تاثیر گذاری درس عربی در مقطع متوسطه اول ما برای شما پایه هشتمی ها در یک جزوه تمام فرمول های پایه یازدهم را اماده کرده ایم. برای موفقیت در آزمون های پایانی و آزمون های مدارس خاص داشتن منبع قوی درس عربی پایه هشتم میتونه به شما در امتحانات کمک زیادی کنه و موفقیت های بیشتری کسب می تونید کسب کنید.

این جزوه هم مخصوص تدریس در کلاس برای مدرسین گرامی می باشد همچنین هر دانش آموز می تواند با توجه به خود آموز بودن جزوه از جزوه کامل عربی پایه هشتم متوسطه اول استفاده کند.

معرفی کامل : بسته آموزشی جزوه کامل عربی پایه هشتم متوسطهمطابق با آخرین تغییرات کتاب درسی که در1 درس طبقه بندی شده تالیف شده است.

مباحث جزوه

جدول اسمها، جدول فعلهای مضارع، فعل های ماضی، فعل امر و فعل نهی، معنی کلمات عربی همهی دروس، تغییرات جملات عربی به 6 حالت،

برای باز کردن فایل از نرم افزار pdf استفاده کنید.

نکته 1

شايان ذكر است با توجه به اينكه سايت انجمن علم از هاست اختصاصي استفاده مي نمايد لذا فایل جزوه دعربی کامل پایه هشتم متوسطه اول با لينك مستقيم و با حداكثر سرعت دانلود در اختيار شما كاربران محترم قرار مي گيرد.

نکته 2

در اینجا می توانید به رایگان اقدام به دانلود جزوه عربی کامل پایه هشتم متوسطه اول مطابق با آخرین تغییرات کتاب درس آمار و احتمال پایه یازدهم کنید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *