• مولف : علیرضا اسماعیلی
  • ویرایش : 1395
  • نوع سوال: فصل به فصل
  • تعداد صفحه : 15 صفحه
  • تعداد سوال: 85
  • شامل : سوالات صحیح و غلط + سوالات چهارگزینه ای + سوالات کامل کنید + سوالات کوتاه پاسخ + سوالات تشریحی
  • نوع فایل: pdf
  • حجم:570 کیلو بایت
حواستون باشه:

لطفا قبل از دانلود آزمون مطالعات اجتماعی پایه هفتم متوسطه اول توضیحات زیر را بخوانید. آزمون مطالعات اجتماعی پایه هفتم متوسطه اول در انواع مختلف سوال و منطبق بر کتاب درسی جدیدالتالیف با کیفیت بالا توسط علیرضا اسماعیلی نوشته شده است. در این نوع سوال همه مباحث  مطالعات اجتماعی پایه هفتم مورد توجه واقع شده است . موفقیت در این نمونه  سوال به منزله یادگیری مطالعات اجتماعی پایه هفتم می باشد.

شناسنامه آزمون:

با توجه به اهمیت درس آزمون مطالعات اجتماعی پایه هفتم متوسطه اول نمونه سوال های فصل به فصل و کلی و نوبت اول ( دی ماه ) و نوبت دوم ( خرداد ماه ) تالیف شده است . کار کردن با این مجموعه می تواند شما را به تبحر و آمادگی کامل در درس مطالعات اجتماعی پایه هفتم برساند .

این سری آزمون هم مخصوص آزمون در کلاس برای مدرسین گرامی می باشد همچنین هر دانش آموز می تواند با داشتم آمادگی کامل از آزمون مطالعات اجتماعی پایه هفتم متوسطه اول استفاده کند.

معرفی کامل : بسته آموزشی آزمون مطالعات اجتماعی پایه هفتم متوسطه اول مطابق با آخرین تغییرات کتاب درسی که در 5 نوع سوال طبقه بندی شده تالیف شده است.

مباحث آزمون

افزایش و کاهش جمعیت، کوهپایه های البرز و زاگرس، سرشماری، مرکز آمار ایران، میزان مجاز مصرف آب در ایران، چگونگی تشکیل خاک، گردشگر، سفرهای زیارتی، مامون، امام رضا، طبیعت گردی، مجموع آستان قدس رضوی، مورخ، باستان شناسان، تپه حسنلو، تپه سیلک، معبد چغازنبیل، آریایی ها، ماد، پارس، پارت، اسکندر ، کوروش، شیوه حکومت در ایران باستان

برای باز کردن فایل از نرم افزار pdf استفاده کنید.

نکته 1

شايان ذكر است با توجه به اينكه سايت انجمن علم از هاست اختصاصي استفاده مي نمايد لذا فایل آزمون مطالعات اجتماعی پایه هفتم متوسطه اول با لينك مستقيم و با حداكثر سرعت دانلود در اختيار شما كاربران محترم قرار مي گيرد.

نکته 2

در اینجا می توانید به رایگان اقدام به دانلود آزمون مطالعات اجتماعی پایه هفتم متوسطه اول مطابق با آخرین تغییرات کتاب درس  مطالعات اجتماعی پایه هفتم کنید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *