• مولف: محسن فاتحی
  • ویرایش: 1397
  • نوع جزوه: تیزهوشان
  • تعداد صفحه: 26
  • تعداد فصل: یک فصل
  • تعداد بخش: سه بخش
  • شامل : درس نامه عادی + سوالات چهار گزینه ای + آزمون پایانی فصل
  • پاسخنامه: دارد
حواستون باشه:

لطفا قبل از دانلود فصل یک جزوه تیزهوشان ریاضی نهم متوسطه به همراه پاسخنامه تشریحی توضیحات زیر را بخوانید. مجموعه آموزشی ریاضی تیزهوشان سال نهم متوسطه در قسمتهای دقیق و کامل منطبق بر کتاب درسی، با کیفیتی ممتاز و بی نظیر توسط آقای محسن فاتحی نوشته شده و بعلاوه شامل فعالیت های دانش آموز محور و پاسخنامه فعالیت ها است. هر فصل شامل 3 بخش : درسنامه کامل و مفید به همراه تمرین های متنوع، فعالیت های حین آموزش با توضیحات کامل ومطالب تکمیلی با تست های حل شده در هر مبحث و همچنین سوالهای چهار گزینه ای به همراه پاسخ تشریحی و یک آزمون کامل از فصل اول قرار داده شده است.

با توجه به تاثیر گذاری درس ریاضی در مقطع متوسطه ما برای شما پایه نهمی ها در یک جزوه تمام فرمول های پایه نهم را اماده کرده ایم. برای موفقیت در آزمون های پایانی و آزمون های تیزهوشان داشتن منبع قوی درس ریاضی نهم میتونه به شما در امتحانات کمک زیادی کنه و موفقیت های بیشتری کسب می تونید کسب کنید.

این جزوه هم مخصوص تدریس در کلاس برای مدرسین گرامی می باشد همچنین هر دانش آموز می تواند با توجه به خود آموز بودن جزوه از جزوه عادی هفتم متوسطه استفاده کند.

معرفی کامل : بسته آموزشی ریاضی تیزهوشان نهم متوسطه مطابق با آخرین تغییرات کتاب درسی که در 8 فصل طبقه بندی شده تالیف شده است.

فصل اول : مجموعه ها

عضویت در مجموعه ، مجموعه تهی ، زیر مجموعه ، زیر مجموعه محض ، نمایش مجموعه ها ، اجتماع و اشتراک مجموعه ها و تعمیم آن ها ، عدد مجموعه ، روش شماره گذاری برای جبر مجموعه ها ، انواع حالت های پیشامد ، اصل ضرب و ویژگی های عدد اصلی مجموعه

پیشنهاد ویژه:

معلمان عزیز می توانند با ثبت سفارش نسخه چاپی و به تعداد دانش آموزان کلاس از تخفیفات ویژه انجمن علم آموز استفاده کنند.

نکته 1

شايان ذكر است با توجه به اينكه سايت انجمن علم از هاست اختصاصي استفاده مي نمايد لذا فایل فصل یک جزوه تیزهوشان ریاضی نهم متوسطه به همراه پاسخنامه تشریحی با لينك مستقيم و با حداكثر سرعت دانلود در اختيار شما كاربران محترم قرار مي گيرد.

نکته 2

در اینجا می توانید به رایگان اقدام به دانلود فصل یک جزوه تیزهوشان ریاضی نهم متوسطه به همراه پاسخنامه تشریحی مطابق با آخرین تغییرات کتاب درس ریاضی نهم متوسطه کنید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *